Škola smyku Příbram

Škola smyku Příbram

Znejistíte, když řídíte auto a před vámi se objeví ostrá zatáčka? Znervózníte při náledí? Dorazíte raději pozdě, než abyste jeli vysokou rychlostí? Pak vám nejspíš chybí řada zkušeností a znalostí. Navštivte kurz bezpečné jízdy a uchopte volant pevně do svých rukou.

Co vás čeká ve škole smyku Příbram

Škola smyku Příbram vám nabízí jednodenní kurz, který zvedne vaše řidičské sebevědomí. Po teoretické průpravě si zde vyzkoušíte desítku situací, které by v běžném provozu mohly skončit nehodou. Ve škole smyku si je však budete moci v bezpečí osahat a stát se jejich pány.

Jednodenní kurz se skládá z teoretického dopoledne, kdy vás lektor seznámí s důležitými zákonitostmi ohledně zásad řízení, základů bezpečné jízdy, pasivní a aktivní bezpečnosti, chybných návyků a nebezpečných prvků řízení. Budete zasvěceni do teorie průběhu dopravních nehod a fyzikálních zákonitostí jízdy. Dále s vámi lektoři proberou techniku brzdění, jízdu s různými pohony kol, zásady průjezdu zatáčkami. A to nejdůležitější – zvládnutí vozidla v extrémních podmínkách a řešení krizových situací.

Odpoledne vás čeká praxe – moderně vybavený areál letiště u Příbrami vám umožní zažít simulaci ztížených klimatických podmínek a smyku, nácvik modelových situací a jednotlivých nácvikových prvků – brzdění, přenášení váhy, přetáčivý a nedotáčivý smyk či vyhýbací manévr.

Během celého dne budete v rukou profesionálně vyškolených instruktorů, od kterých získáte přímou zpětnou vazbu a okamžitou nápravu. Kurz absolvujete s vlastním vozem, abyste mohli poznat i jeho chování v nestandardních situacích.

Kurzy Školy smyku Příbram probíhají po celý rok a jsou otevřeny všem majitelům řidičského oprávnění sk. B a výš, starších 18 let. Z kurzu si odnesete cenné poznatky a zkušenosti a také certifikát, na jehož základě získáte 10% slevu z pojištění odpovědnosti z provozu vozidla a 10% slevu z havarijního pojištění u ČPP.

Škola smyku jako dárek

Darujte nevšední zážitek pro všední dny. Darujte školu smyku. Dopřejete tak nejen sobě, ale i své rodině a přátelům více bezpečí do života. Certifikát na školu smyku můžete darovat k jakékoliv příležitosti. Platnost certifikátu je půlroku a to je dostatečně dlouhá doba na to si vybrat vhodný termín pro absolvování kurzu.