FLYBOARDING

Chcete zažít neuvěřitelnou adrenalinovou show? Okusit jaké je to létat nad vodní hladinou, či plout pod vodou jako delfín?


Tak právě pro vás je tu Flyboarding! Je to horká světová novinka v rámci vodních sportů, která se konečně dostala i k nám, do České republiky. Před dvěma lety ji vymyslet Frank Zapata, francouzský mistr světa v jízdě na vodním skútru a opravdu to stojí za to!

Flyboarding funguje na zvláštním principu propojení vodního skútru, hadice, tryskových bot a ručních trysek.

Jak takový zážitek probíhá? Dostanete neoprén, vestu a helmu. Navléknete se do bot, do rukou chytnete ruční trysky kterými ovládáte proud vody a tím Vaši výšku. Hadicí , která je spojená se skútrem, vede voda, jež Vás vystřelí do vzduchu a právě v ten okamžik začíná Váš adrenalinový zážitek.

Jakmile začne voda z hadice mizet, rázem letíte střemhlav do vody. Avšak stačí pouhé „zatahání“ za rukojeť plynu u skútru a opět se nažene další voda do hadice a vy letíte k nebesům a pokračujete ve svém neobyčejném zážitku plném vzrušení a adrenalinu.

Ovládání je velmi intuitivní a jakmile se do toho dostanete můžete se vznášet až 5m nad vodní hladinou a dělat ve vzduchu třeba i kotrmelce.

Samozřejmě že Vašemu zážitku předchází krátká instruktáž na suchu a poté je vše vedeno pod dohledem zkušeného a kvalifikovaného instruktora.

Pojďte okusit či někomu věnovat něco opravdu neobvyklého !