Agentura na zážitky

Mezi přední firmy v oboru poskytování nevšedních zážitků patří agentura na zážitky Esennce. Jedná se o stabilní firmu, která je držitelem několika významných certifikátů, zaručujících kvalitu a profesionalitu všech nabízených služeb. Společnost Esennce spolupracuje pouze s nejlepšími, prověřenými poskytovateli zážitků, které v naší zemi najdeme. Nemusíte mít tedy obavu z komplikací, které by negativně ovlivnily váš zážitek.

esence horni lista

Nabídka zážitků společnosti Esennce je opravdu velmi pestrá a nemusíte mít strach, že by jste si nevybrali druh zážitku, který bude přesně vyhovovat osobě, pro kterou je dárek určen, vašim finančním požadavkům a také události, pro kterou dárek vybíráte. Co se cen zážitků týče, tak cena základních zážitků se pohybuje již od několika stokorun a u dražších a luxusnějších zážitků zaplatíte i několik desítek tisíc korun.

Pokud si ale nejste příliš jisti, jaký druh zážitku vybrat a máte obavy, že by zážitek podle vašeho výběru obdarovanému nemusel udělat radost, můžete využít možnosti „jistoty“, kterou společnost Esennce nabízí – univerzálního certifikátu. Univerzální certifikát slouží jako poukaz, který dané osobě věnujete místo poukazu na konkrétní zážitek a daná osoba si poté vybere zážitek přesně podle svých představ. Jedná se o velmi oblíbené řešení. Univerzální certifikáty se dělí do pěti skupin (bronzový, stříbrný, zlatý, platinový a královský certifikát) a dle příslušné skupiny je každý certifikát předplacen na určitý počet bodů. Je na každém, zda využije certifikát pro jeden zážitek nebo více menších zážitků. Platnost certifikátu je 12 měsíců. Univerzální certifikát vám přijde zabalen v luxusní dárkové krabičce, kterou můžete ihned předat obdarovanému.