Zážitkové agentury

Dovolujeme si Vám představit firmu která je každoročně oceňována nejen zákazníky, ale také různými organizacemi, spolky a institucemi. Zážitková agentura Praha – Esennce s.r.o.

esennce_logo_03

Komu jsou služby zážitkové agentury ESENNCE určeny? Všem zákazníkům, kteří se například nebojí prožít pořádné dobrodružství, nebo si naopak chtějí odpočinout. Vybírat lze podle gusta každého z klientů. Proto pestrá nabídka obsahuje zážitky romantické a relaxační, sportovní nebo adrenalinové. Jisté je, že vytrhnout z všedního stereotypu a kolotoče každodenních starostí potřebuje každý z nás. S agenturou ESENNCE se rozhodně nemusíme bát, že by dárkový poukaz na zajímavé a originální zážitkové dárky naše blízké nebo kamarády nepotěšil. Bez nadsázky se dá říci, že tato firma se specializací na zážitky nabízí a prodává chvíle, na které se nezapomíná. O zážitky můžete také soutěžit, a to pravidelně každý měsíc.

Sídlem ESENNCE, s.r.o. je Praha, avšak její profesionální služby pokrývají také jiná města v naší republice (Brno, Olomouc, Liberec, Ostrava). Klienti této agentury oceňují jak vstřícný a individuální přístup, tak spolehlivé služby ověřeného e-shopu. Předností je také výhodná cena u zážitků zahrnutých v pestré nabídce. Spokojenost zákazníků se službami (v Praze, Brně, Olomouci, Ostravě. Liberci…) se odráží i v oceněních, které se firmě každým rokem daří získávat.