Vánoční dárek pro přítele

Přemýšlíte, co letos zabalit do balícího papíru a čím letos překvapit svého přítele? Super typy na vánoční dárky pro přítele Vám tento rok přináší agentury na zážitky.

7445532_xxl

Zbožňuje Vás přítel adrenalin a nebojí se zkoušet nové a někdy i dech beroucí věci? V tom případě při prohlížení internetových stránek zabruste do kategorie adrenalinové zážitky. Váš přítel si tak může užít tandemový seskok padákem, let stíhačkou či vrtulníkem, vyhlídkový let horkovzdušným balonem, jízdu Hummerem, školu smyku, zorbing, jízdu na závodním okruhu, akrobatické lety a nespočet dalších adrenalinových zážitků.

Pro vyznavače odpočinku a pohody připravily agentury na zážitky taktéž velké množství relaxačním programů – od různých masáží (thajská, čokoládová), přes koupele (parní bylinná, aromatická květinová), až po speciální zábaly (v banánových listech, ze zeleného čaje). Mezi relaxačními pobyty, které můžete se svým přítelem strávit pohromadě, jednoznačně vedou pobyty ve wellness centrech a v pivních lázních.

Mezi další zážitkové dárky patří pobyty, které můžete absolvovat se svou drahou polovičkou, patří pobyty ve větších českých městech, v horách, či třeba luxusní noc na zámku spojená s honosnou večeří.

Na výběr je toho opravdu mnoho a Vy se s kompletním seznamem služeb můžete seznámit na internetových stránkách agentur na zážitky. Vybrat vánoční dárky pro přítele pro Vás již nikdy nebude složité, ale naopak zábavné a se svým výběrem navíc budete zcela jistě slavit úspěch.