Thajská masáž

Nevíte, jaký dárek dát Vašim blízkým k narozeninám, svátku, výročí, sv.Valentýnu, Vánocům, svatbě či jiným slavnostním událostem nebo čím jim jen tak udělat radost? Každého určitě potěší, pokud dostane jako dárek nějaký zážitek. Často vyhledávaným zážitkem je thajská masáž.

Zážitek thajská masáž nabízíme v různých lokalitách po celé České republice: Praha, Brno, Mladá Boleslav, Karlovy Vary, Hluboká nad Vltavou, Špindlerův Mlýn. Thajskou masáž můžete darovat jako zážitek pro jednu osobu nebo zážitek pro dva, kdy si obdarovaní budou užívat masáž spolu v jedné místnosti.

Poukaz na zážitek thajská masáž dostanou obdarovaní zabalený v dárkové krabičce se stužkami, kde bude vložen také průvodní dopis s osobním věnováním a popisem thajské masáže.

Thajská masáž je protahovací masáž, kde se stlačováním jednotlivých bodů podporuje proud energie a tím se uvolňují jednotlivé bloky. Při stlačování používají dlaně, palce, předloktí, lokty, chodidla a kolena. Při thajské masáži se využívají i prvky jógy. Thajská masáž je výborná pro osoby, kteří se cítí unavení, upracovaní, ztuhlí či rozbolavělí. Při thajské masáži se příjemně odreagujete a zarelaxujete si.

Thajská masáž není vhodná pro těhotné ženy, pro osoby s křečovými žílami a osoby s čerstvými poúrazovými stavy.

Pokud se tedy cítíte unavení, upracovaní nebo se prostě jen chcete odreagovat od každodenních starostí, neváhejte a vyzkoušejte zážitek thajská masáž! Tento a další zážitky pro Vás připravila zážitková firma Esennce.