Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Vánoce již nezadržitelně klepou na dveře a Vy se chystáte absolvovat nákupní maratón po obchodních centrech přeplněných lidmi? Vyhněte se letos hádkám o nákupní košík, frontám u pokladen a přeplněným parkovištím – originální dárek můžete objednat v klidu domova – zakupte svým příbuzným či přátelům poukaz na Rožnovské pivní koupele.

Pivní lázně v městě Rožnov pod Radhoštěm jsou situovány přímo v areálu pivovaru. Díky péči školeného personálu se Vám dostane odpočinku, péče o tělo a konzumace kvalitního českého piva.

První procedurou je půlhodinová inhalace bylinných par v sauně, které blahodárně působí na dýchací aparát a rozehřejí Vaše zimou ztuhlá těla. Následuje stejně dlouho trvající koupel ve zlatavém moku, kdy atmosféru doplňuje příjemné prostředí pivovarského sklepení, relaxační hudba. Celkový dojem pak potrhuje neomezená konzumace produktů rožnovského pivovaru. Popíjet tento nápoj můžete i v průběhu dalších, o tělo pečujících procedur – detoxikačního zábalu, masáže šíje a zad a odpočinku na lůžku, kdy si můžete ještě dopřát i pečující obličejovou masku.

Dopřejte sobě či svým blízkým prožití nezapomenutelného dne při zážitku pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm.