Pivní lázně Ostrava

Zahřejte, a to doslova, sebe či své blízké originálními dárky na vánoce – darujte poukaz na návštěvu pivních lázní Ostrava, jež jsou jedny z nejvyhlášenějších v České republice. Atmosféru podtrhuje místní zámeček, ve kterém najdeme minipivovar. V jeho sklepení si můžete odpočinout od každodenních starostí a nechat na své tělo pozitivně působit kvalitní pivo s vysokým obsahem kvasnic a dalších vyživujících látek.

Vířivou a horkou pivní koupel Ostrava si budete užívat za současného popíjení místního zlatavého moku, mihotajících se světel aromatických svíček a poslechu relaxační hudby. V odpočinku budete pokračovat i při další, přibližně dvacetiminutové proceduře – kvalifikovaný personál uvolní Vaše ztuhlá záda pomocí masáže lávovými kameny, masáže aromatické, medové, či relaxační.

Dárek je vhodný jak pro jednotlivce, tak i pro páry – atmosféra romantického zámečku a stylového pivovarského sklepení podpoří tyto ne zcela obvyklé zážitky. Objednejte proto  luxusní poukaz na pivní lázně Ostrava a můžete si být jisti, že tento jedinečný dárek od Vás zahřeje jak na těle, tak i na duši.