Pivní lázně Bahenec

Již od pradávna je známé, že pivo obsahuje spoustu složek blahodárných na očistu celého organismu. Chuť zlatého moku je všem dobře známá. Co bychom vám však chtěli představit, pro případ, že jste tuto proceduru již sami nevyzkoušeli, jsou pivní lázně. Při pivní koupeli lze dosáhnout neuvěřitelných výsledků. Pivní lázně Bahenec si chválí zejména lidé s kožními problémy.


Proč právě pivní koupele Bahenec

Přísady a jejich přesné pořadí je obchodním tajemství, které se pevně střeží. Kouzlem celého relaxačního požitku je ale hlavně správná teplota pivní lázně a doba koupele. Poté je doporučován odpočinek na lůžku z ovesné slámy, kde se vaše tělo uvolní.

Pivní lázně Jablůnkov

Pivní lázně Jablůnkov patří do skupiny celosvětové sítě Bier.Bottich.Bad. Hosté krásného wellness hotelu mají k dispozici kromě pivních lázní také finskou saunu, venkovní a vnitřní bazén. Pro aktivnější klientelu jsou zde i tenisové kurty.

Pivní lázně od firmy Esennce

Zdají se vám Beskydy daleko. Neváhejte a podívejte se na nabídku se zážitky od firmy Esennce, kde naleznete pivní lázně v nejrůznější lokalitách. Zde jistě najdete ty pravé právě pro vás.