Originální dárky

Bloumání naprosto bez cíle po obchodech s hlavou prázdnou, bez nápadů na dárek pro jakoukoliv příležitost je konec. Originální dárky se dnes nakupují v pohodlí domova přímo na internetu. Díky pár kliknutí naleznete vhodný dárek za překvapivou cenu.

150_drbani

Daruj zážitek

Přelidněná obchodní centra se vám mohou docela klidně vyhnout při nakupování dárků na internetu. Z velké nabídky si jistě vyberete. Velkým hitem se stávají zážitkové dárky, které obdarovaného určitě nezklamou. Splňte tajný sen a darujte zážitek. Velkou oblibou se pyšní zážitkové dárky pro dva. Nabízíme klidné chvíle ve wellness centrech po celé České republice a pro klidnější povahy třeba let balónem nad střechami všech domů vysoko v oblacích. Ti odvážnější si zaletí pro netradiční zážitek vrtulníkem.

Netradiční dárky

Vítáme náročné klienty, kteří si rádi dopřejí něco nevídaného. Krásu Beskyd si můžete vychutnat na turistických výletech, lázních, ale my přicházíme s originálním nápadem. Pasení ovcí na horských pastvinách.

Spojit můžete také zajímavé s užitečným ve škole smyku v profesionálním areálu, kde si zkusíte extrémní situace v autě a navíc se je naučíte zvládat. Mezi opravdové netradiční dárky patří i popelář na zkoušku. Že byste to nikdy nechtěli prožít? Garantujeme vám, že při tomto zážitku se zaručeně pobavíte.

Daruj originální dárky od firmy Esennce

Dárky pro gurmány, sportovce, milovníky adrenalinu i klidu a pohody a mnoho dalších naleznete na našich webových stránkách. Zážitky nabízíme ve všech lokalitách České republiky. Prožijte oslavovaný den opravdu netradičně a stane se vámi nezapomenutelný.