Netradiční dárky

Netradiční dárky jsou velice široký pojem a ze široka na ně nahlíží i v Esennce. Snaží se o co nejnetradičnější dárky, které spolehlivě udělají radost. Můžete jimi podarovat při každé příležitosti. Jsou vhodné nejen na narozeniny, ale také k výročí, svátku, k Vánocům, které se neskutečnou rychlostí blíží…

esence horni lista

Daruj zážitek

Zážitky obohacují náš život. Dokážou projasnit dnešní dobu plnou stresu a shonu a donutí nás odpočinout si. Doba si žádá zpomalení našeho režimu, vypnutí. Na stránkách najdete spoustu typu na to, jak zahnat špatnou náladu a užít si pár nezapomenutelných chvil. Zážitkové dárky nabývají na oblíbenosti, a proto se tato zážitková agentura snaží nabídku stále rozšiřovat o nové a originální zážitkové dárky. Daruj zážitek a s tím i vzpomínky na celý život. Daruj dárek, ze kterého budou přátelé a blízcí mile překvapeni.  Připraveny jsou adrenalinové dárky, víkendové pobyty a další.

Originální dárky

Originalita je jedna z nejdůležitějších věcí při výběru dárků, ale mnohým z nás už rok od roku ubývá a tendence obdarovávat stále stejnými věcmi je o něco větší. Každý z nás to zná: ,,A co když se mu to nebude líbit?“ Fantazii klidně nechte ležet někde pod kopou sněhu a koukněte na webové stránky, kde na vás čekají originální dárky všech kategorií.

Daruj netradiční dárky od firmy Esennce

Prioritou této zážitkové agentury je především usnadnit vám vybírání dárků a poskytnout zážitek šitý na míru. Pracuje s nejlepšími provozovateli zážitků v České republice, a proto si můžete být jisti maximální kvalitou vámi vybraného dárku. Užijte se s vašimi nejbližšími vysněné chvíle s trochou adrenalinu nebo v naprosto klidném prostředí při relaxu.